יום א', יא’ בתמוז תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת מזכירות מחדר היועצת
אלבום תמונות ועד הורים מוסדי עיתון ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
חידון 70 שנה למדינת ישראל

לכבוד חגיגות 70 שנה למדינה, מצורף חידון בנושא... שיהיה בהצלחה!
קרא עוד...
פרוייקט החלל

פרויקט חקר החלל עם אייל המורה למדעים - שעה שבועית בה תלמידי כיתות ד-ו אשר מעוניינים נוטלים חלק בתוכנית המטפחת סקרנות אצל התלמידים וחשיפתם לנושאים מדעיים וטכנולוגיים בתחום החלל. התוכנית מעודדת תלמידים לחשיבה מסדר גבוה, ליצירתיות, לנקיטת יזמה, להתמדה ולעמידה באתגרים. כמובן, כהמשך למורשתו הייחודית של אילן רמון אשר מהווה מודל וסמל של מצוינות, מנהיגות וערכיות שעל פיהם אנו שואפים לחנך את תלמידינו.
קרא עוד...
מרכז מצמיחים להפחתת אלימות בבית הספר

סדנא לכיתות ה' לשיפור האקלים החברתי בכיתה. מרכז מצמיחים הוקם לשם פיתוח ויישום אסטרטגיות וכלים מקצועיים ייחודיים להתמודדות הפרט והקבוצה עם אלימות. לצד תרגול הכלים המעשיים, פועל המרכז להקניית מיומנויות חברתיות-רגשיות, שיאפשרו לתלמידים להתמודד כיחידים וכקבוצה עם דינמיקות שליליות ולקדם אקלים חיובי. במקביל, חותר המרכז להשגת שינויי מדיניות והכשרת אנשי חינוך.
קרא עוד...
רובוטיקה

רובוטיקה וסקראץ' –תכנית הרובוטיקה מיועדת לכיתות ד, ה, ו-ו
קרא עוד...
שעשועון "קנגרו" - שעשועון חידות עולמי במתמטיקה

בית ספר רשום לשעשועון "קנגורו", זהו שעשועון חידות עולמי במתמטיקה שאחד מעקרונותיה הוא "מתמטיקה לכולם".
קרא עוד...
תכנית אמיצים של המכון לחינוך דמוקרטי ישראל – השתלמות מוסדית לצוות ההוראה

במסגרת ההשתלמות למורים, נציגי המכון מגיעים ומנחים את צוות ההוראה, כאשר המטרה הסופית היא לייצר סדר יום גמיש בבית הספר, אשר יאפשר לתלמידים להתקדם באופן אישי ולהביא עצמם לידי מצויינות אישית בתחומים השונים.
קרא עוד...
קוד מנקי

קודמאנקי היא סביבה מקוונת אשר מלמדת ילדים לתכנת בשפת תכנות אמיתית באמצעות משחק. זו השנה השנייה ברציפות שקודמאנקי משמש פלטפורמה לאליפות הסייבר הלאומית לבתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים.
קרא עוד...
אליפות הסייבר הישראלית - קוד מנקי

אליפות הסייבר הישראלית תשע"ח יוצאת לדרך זו השנה הרביעית.
קרא עוד...
חקר החלל

ביום שני הבא, ה-23/10 יתקיים מבחן שלב א' בחקר החלל.
קרא עוד...
דרכי התקשרות - מורים מקצועיים

מצורפים דרכי ההתקשרות עם המורים המקצועיים
קרא עוד...
מכתב תודה ממשפחת פרס

לאחר מותו של הנשיא לשעבר שמעון פרס, כתבו תלמידי בית הספר מכתבי תנחומים למשפחה. השבוע קיבל בית הספר מכתב ממשפחתו של שמען פרס. מצורף המכתב..
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע החלל

אילן רמון (1954 - 2003) היה טייס בצה"ל ונעשה לאסטרונאוט הישראלי הראשון, כשטס למשימה על סיפון מעבורת החלל "קולומביה". הוא נספה, יחד עם כל צוות המעבורת, שנהרסה בשל תקלה בכניסה לאטמוספירה, ב-1 בפברואר 2003.
קרא עוד...